Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

Будівельна ліцензія

Будівельна ліцензія для підприємства є другим документом за значимістю після реєстраційного свідоцтва для укладення договору-підряду. Наявність будівельної ліцензії вигідно розпорядженні, створює перевагу перед конкурентами, а також надає можливість в укладання вигідного договору. Ліцензія на будівництво – це обов’язковий документ.

Отримання ліцензії дуже трудомісткий і кропіткий процес, який краще всього доручити професіоналам. Для оформлення будівельної ліцензії необхідно надати:

– Заявку на ліцензію;

– Зібрати пакет документів;

– Пройти експертну перевірку (виїзну);

– Представити інтереси свого підприємства безпосередньо самому директору або головному інженеру фірми на засіданні експертної комісії в ДАБК.

Для ліцензії під кожен вид діяльності необхідно надати певну кількість кваліфікованих фахівців. Обов’язковою вимогою для отримання ліцензії, є наявність фахівців-розрядників, оформлених на роботу за штатним розкладом.

Величезна увага приділяється наявності будівельної техніки власної або орендованої, з параметрами, що відповідають замовленим вами видам ліцензійної діяльності.

Комісія з видачі ліцензії ретельно перевірить наявність виробничо-складських та офісних приміщень або договорів оренди приміщень, наявність техніки або договору оренди, стан матеріально-технічної бази підприємства, склад інженерно-технічного персоналу (додаються копії дипломів, посвідчень), правильність оформлення наказів, наявність офісної техніки.

Все це можна надати послуг професіоналів. Злагоджена команда зробить все за Вас. Залишиться тільки отримати цей важливий документ.