Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

Будівельний аудит і технічний консалтинг

Своєчасно проведений будівельний аудит і технічний консалтинг дозволять значно підвищити прибуток і ефективність подальшого використання об’єкту нерухомості. В процесі ухвалення рішення Власником про ефективніше використання об’єкту нерухомості виникає низка запитань, які вимагають кваліфікованої консультації, проведення будівельного аудиту об’єкту нерухомості, залучення технічного замовника.

Будівельний аудит

 Будівельний аудит, що є послугою, яка стоїть на варті забезпечення економічних інтересів Замовника і інвесторів, а також упорядковує процес управління інвестиціями. Укладати договір на будівельний аудит необхідно ще на стадії затвердження проекту будівлі, і твору попередніх вимірів і розрахунків. Так, фахівці нашої компанії при проведенні будівельного аудиту дадуть рекомендації по підвищенню рівня безпеки будівлі, а також проведуть оцінку витрат на подальший вміст об’єкту, видадуть рекомендації по їх оптимізації.

Проведення будівельного аудиту допоможе виключити зайві витрати на роботи і матеріали, а також забезпечить контроль на всіх етапах будівництва і проектування будівлі. Фахівці нашої компанії візьмуть на себе функції технічного замовника в процесі будівництва для забезпечення всестороннього контролю за дотриманням проектного рішення і виконання підрядчиками договірних зобов’язань.

Крім того, в рамках послуг з консалтингу і будівельного аудиту наша компанія пропонує наступні послуги:
 – Проведення технічно-господарського аналізу і аудиту на предмет виявлення відхилення від правил і норм, встановлених ВСН 58-88, СНіП 10-01-94 і іншими нормативними документами в даної області. Оптимізація складу обслуговуючого персоналу, детальний аналіз витрачених коштів на утримання об’єкту і їх мінімізація.- Технічний аналіз прийнятих рішень на стадії проектування будівлі і розробка можливих рекомендацій по поліпшенню умов комфортності об’єкту, рівня його безпеки.  
– Оцінка планувальних рішень, а також розробка рекомендацій по оптимізації використання корисної площі об’єкту при господарсько-технічній експлуатації (з врахуванням тих, діючих в даної області нормативних документів), а також рекомендації по комерційному використанню приміщень.
– Допомога в рішенні правових питань, що виникають в ході експлуатації, операцій по купівлі-продажу об’єкту нерухомості і здачі його в оренду.  

Щоб уникнути даремних витрат ми рекомендуємо укладати договір на будівельний аудит лише з солідними організаціями, що мають відповідні ліцензії і сертифікати, до числа яких входить компанія “Юником Груп”.

Технічний консалтинг

Фахівці нашої компанії готові здійснити технічний консалтинг на будь-якій стадії існування об’єкту нерухомості.

Технічний консалтинг і технічний аудит на етапі проектування об’єкту. Багатолітній досвід роботи нашої компанії показує, що технічний консалтинг, проведений на етапі проектування, допомагає уникнути багатьох проблем при будівництві і значно скоротити витрати на зведення об’єкту.Як правило, єдиний принцип, якого дотримуються проектувальники на даному етапі, – це адаптація ідей і побажань технічного замовника нормам і вимогам, встановлених будівельними нормативними документами. У свою чергу, технічний консалтинг від компанії «Сервісні технології» дозволяє технічному замовникові отримати рекомендації по проектуванню будівлі, виходячи з його місцерозташування, попиту в даному сегменті ринку, а також інших обставин, визначуваних шляхом проведення різних маркетингових досліджень.
Основне завдання технічного консалтингу на етапі проектування будівлі – витягання з майбутнього об’єкту максимального прибутку від його комерційного використання, а також зниження собівартості на його експлуатацію. Фахівці нашої керуючоії компанії виявлять наявність завищення в кошторисній вартості будівництва на етапі проектування, а також невідповідність обробних і будівельних матеріалів класу об’єкту нерухомості, що зводиться, в тому випадку, якщо воно має місце бути.

– Технічний консалтинг на етапі будівництва. На даному етапі компанія, що управляє, може узяти на себе функції технічного замовника, відстежувати чітке дотримання норм і будівельних правил, відповідність об’єкту, що зводиться, первинному проекту і тому подібне На даному етапі технічний консалтинг включає як консалтингові послуги в області будівництва, так і послуги з ведення документообігу.

– Технічний консалтинг на етапі будівництва. На даному етапі компанія, що управляє, може узяти на себе функції технічного замовника, відстежувати чітке дотримання норм і будівельних правил, відповідність об’єкту, що зводиться, первинному проекту і т.п. На даному етапі технічний консалтинг включає як консалтингові послуги в області будівництва, так і послуги з ведення документообігу.

– Технічний консалтинг на етапі експлуатації об’єкту нерухомості дозволяє досліджувати ефективність використання всіх наявних ресурсів. Проведений технічний аудит дозволить Власникові зрозуміти, наскільки ефективно працює служба експлуатації об’єкту, чи не завищені витрати на вміст будівлі. Крім того, при необхідності, інжинірингова компанія може виробити технічне обстеження можливих витрат при аварійних роботах і вартості капітального ремонту. Як правило, дані роботи проводяться у випадках, коли власникові необхідні достовірні відомості про технічний стан інженерних систем і інших комунікацій об’єкту. Якщо Замовник сумнівається, наскільки дієва і ефективна система організації функціонування будівлі і робочого персоналу, фахівцями нашої компанії може бути виконана оцінка ефективності управління, що дозволяє виявити всі помилки.

Нагадуємо Вам, що чим раніше Власник звернутися в нашу компанію за такими послугами, як будівельний аудит, технічний консалтинг і оцінка ефективності управління, тим ощутімей стане економічна вигода, і тим більшої кількості проблем Ви уникнете при подальшій експлуатації нерухомості.