Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

«БЕЗ ЗНАНЬ І ДОСВІДУ – МОЖЕ ОТРИМАТИ, АЛЕ НЕ ТЕ, ЩО ХОТІЛОСЯ НА ПОЧАТКУ!»

Компанія «ЮНІКОМ ГРУП» – успішна інжинірингова компанія.

 «ЮНІКОМ ГРУП» – це команда професіоналів, які вже більше 10 років здійснюють висококваліфікований технічний нагляд. Ми пропонуємо послуги з технічного нагляду, які полягають в організації і контролі процесів на етапах проектування та будівництва будь-яких об’єктів (житлових та комерційних комплексів) на території України.

«ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД У БУДІВНИЦТВІ – це постійний контроль якості проведених робіт на об’єкті до найдрібніших деталей, до повної відповідності проекту та будівельним нормам»

Наша організація не тільки контролює якість робіт і дотримання технологій при їх виробництві, але й здійснює вхідний контроль якості вступників на об’єкт матеріалів на предмет їх відповідності проекту ГОСТам і забезпеченню належної якості виконуваних робіт, займається збором дозвільної документації, необхідної для будівництва. А так само вивчивши кошторисну документацію, представлену будівельниками аналізує реальність цін на матеріали і всі види робіт, на момент перевірки, у Вашому регіоні, що дозволяє уникнути непотрібні витрати і обґрунтовано зменшити кошторисну вартість робіт. (Див. докладніше «Наші послуги»)

На кожному етапі будівництва, починаючи з геодезії будівельної ділянки і закінчуючи введенням будинку в експлуатацію, ми здійснюємо будівельний контроль, виявляючи помилки і своєчасно усуваючи їх.

Пропоновані інжинірингові послуги є виконанням функцій Замовника необхідних для будівництва об’єктів згідно норм та законодавства України. У своїй роботі ми орієнтовані виключно на клієнта і завжди враховуємо всі його вимоги і побажання.

Наші фахівці – це архітектори, дизайнери, інженери, технологи, виконроби – всі висококваліфіковані фахівці, являють собою злагоджену команду професіоналів, яка виконує всі поставлені перед нею завдання і працює на результат.

Інжинірингова компанія «ЮНІКОМ ГРУП» заснована в 2002р. Компанія «ЮНІКОМ ГРУП», беручи участь у будівництві та реконструкції різних об’єктів на Україні в плині вже більше 10 років, придбала величезний досвід в області технічного нагляду та виконуючи функції Замовника будівництва.

«ДОСВІД РОБОТИ – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБІТ»

Основним напрямком інжинірингової компанії «ЮНІКОМ ГРУП» є консалтинг та технічний нагляд за будівництвом та реконструкцією об’єктів – починаючи з підготовки завдання на проектування, до передачі об’єкта в експлуатацію. Хотілося б зауважити, що основна функція грамотного технічного нагляду – попереджати і виявляти порушення, помилки або шлюб в ході будівництва будівельних об’єктів, і тим економлячи гроші Замовника.

«Технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд, спрямований на систематичну перевірку відповідності обсягів, вартості та якості виконуваних будівельно-монтажних робіт згідно затвердженого проекту та Державного стандарту. Здійснення будівельного технічного нагляду для всіх об’єктів будівництва є обов’язковим і забезпечується юридичними та фізичними особами, які мають відповідну ліцензію (сертифікат) на ведення технічного нагляду … »

Турбуючись про Ваше бюджеті, ми щодня стежимо за ходом будівництва та Ваших бажань без втрати якості.

Наша прозора цінова політика і чітка кошторисна документація максимально позбавить Вас від непередбачених витрат.

«МИ ДОПОМОЖЕМО ПЕРЕТВОРИТИ ВАШІ ІДЕЇ В РЕАЛЬНІСТЬ!»