Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

Якщо експертиза кошторису – це «нагляд за грошима», то технагляд у будівництві – це спостереження за застосовуваними матеріалами. Причому зневага технічним наглядом також може призвести до фінансових втрат. Відомі випадки, коли через застосування неякісних матеріалів та недотримання перевірених технологій втрати досягали до тридцяти відсотків кошторису.

Технагляд – це ряд різноманітних заходів, пріоритетним завданням яких стає зробити будь-які види кошторисних, проектних, будівельно-монтажних та інженерних робіт з моменту початкового проектування і до остаточної стадії будівництва як можна більш керованими і доступними для замовника.

Ми здійснюємо послуги з технічного нагляду з наданням чітких, конструктивних рекомендацій, які оформляються у вигляді Техвисновок і підсумків перевірок заданого об’єкта.

Технагляд у будівництві здійснюється нами досить докладно: аналізуються інженерні та архітектурно-конструктивні прийоми, повна об’ємно-кошторисна документація, юридична складова, а також стадія будівництва. З нашою допомогою ви зможете зменшити свої витрати за рахунок правильного розподілу матеріалів і використання оптимальних технологій.