Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

Які послуги надає ваша компанія?

Ми пропонуємо консалтингові послуги з проектування будинків і адміністративних будівель, будівництва і реконструкції будівель, капітального ремонту і т.д. Виконуємо технічний нагляд за проектуванням і будівництвом об’єктів, нестандартних споруд та реконструкцій.

З чого ви починаєте роботу з Замовником?

Наша співпраця з Замовником починається зі складання Завдання, що враховує всі побажання та можливості Замовника. Завдання та кошторис на проектування, погоджені із Замовником, разом з комплектом вихідних даних є підставою для складання Договору.

Чи є у вас ліцензія?

Наша компанія має ліцензію (Ліцензія АБ 205478; Ліцензія АВ 475647) з широким спектром проектно-будівельної діяльності, а кваліфікація та багаторічний досвід наших фахівців забезпечує чітке виконання роботи по розробці проектів, без втрати часу і з економічним ефектом.

Хто дає дозвіл на початок будівництва?

Для контролю за будівництвом спеціально створена і діє інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (Інспекція ДАБК)

 Які вимоги та умови повинні дотримуватися?

Споруджуваний об’єкт повинен відповідати багатьом вимогам: містобудівним, екологічним, санітарним, технічним, протипожежним, економічним, естетичним. Для дотримання цих вимог створена потужна законодавчо-нормативна база та система контролю, а проектування та будівництво включено в перелік ліцензованої діяльності.

З чого ж почати будівництво?

Будувати в Україні дозволяється згідно Закону про регулювання містобудівної діяльності від 17 лютого 2011 року.

Замовником будівництва може бути фізична особа (громадянин України або особа без громадянства, або навіть громадянин іншої держави), або юридична особа (підприємство, організація), тільки якщо воно є власником або користувачем ділянки, яка планується забудувати.

Наші фахівці ведуть супровід проекту в процесі погоджень, отримання позитивного висновку експертизи та дозволу на будівництво. А в період будівництва ми забезпечимо авторський нагляд за дотриманням рішень архітектурно-будівельного проекту. І так до підписання державного Акту введення в експлуатацію об’єкта.

Думаю почати будувати будинок або котедж? Можете дати кілька порад?

Без уваги містобудівника і архітектора краще не приступати до будівництва. Архітектор, будбригади і клієнт в процесі спорудження житла являють собою одне ціле, вони зобов’язані однаково думати і знати із чого почати будівництво будинку. Відшукати того, хто розуміє вас як клієнта з першого слова, досить важко. Але дана задача абсолютно реальна, а в разі її виконання будівництво приречено на успіх!

Моди в будівництві не існує. Можна перетворити в реальність будь-які бажання клієнта, від хай-тека до романтизму, від класики до конструктивізму.