Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4
Закажите звонокБудівельна бригада

Як вибрати бригаду будівельників, що б не обдурили?

Приватний будівельник-ремонтник – це співпраця з будівельником, працюючим приватним чином. З приватником ризик виникнення непередбачених обставин набагато вище, ніж при роботі з організованою будівельною фірмою. Він може несподівано захворіти, терміново виїхати на батьківщину і що найчастіше буває просто піти в запій

- І в кожному з цих випадків вам терміново потрібно буде шукати людей, яким доведеться доробляти за ним роботу. Якщо ж ремонт при цьому майже завершений, то відшукати будівельників, які були б зацікавлені в дуже невеликому обсязі роботи за зіставні гроші – непросто. Випадок описаний, коли при роботі з приватним будівельником просто виникають раптові складності. Існує в той же час ризик не тільки незапланованих труднощів, але і випадків навмисного шахрайства з боку приватних осіб. Найчастіше це пов’язано з передачею авансу, після якого ваш ремонтник більше не показується вам на очі.

Чи варто Ваш час і нерви зекономлених коштів – вирішувати Вам.

Переваги будівельної фірми:

До початку робіт складається кошторис, яка покаже загальну вартість будівництва. При необхідності кошторис може бути складена дуже докладно, в ній можуть бути враховані основні матеріали. Це допоможе Вам розподілити фінанси.

Перед початком робіт складається офіційний договір, в якому вказані терміни, хто за що відповідає, порядок оплати та гарантії. Це дозволить Вам вирішувати конфлікти як полюбовно, так і в судовому порядку.

Доставкою матеріалів і вивезенням сміття займається фірма. За якість робіт відповідає одна людина – виконроб, з якого можна запитати. Він займається організацією всього будівельного процесу, з’єднує роботи окремих фахівців, вирішує виникаючі технічні питання і нестиковки. Будівельна фірма несе відповідальність за виконані роботи та надає гарантію.