Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4
Закажите звонокТехнагляд

Котеджі.

Заміські будинки.

Квартири.

Офіси.

Торгові центри.

Виробничі, жилі та складські будівлі.

      Будівельний контроль та технічний нагляд – це комплекс експертних робіт, спрямованих на забезпечення реалізації проекту з дотриманням строків, нормативів якості, витрат, передбачених кошторисною документацією.

Головною функцією, що з ним, є забезпечення високої якості виконання робіт, гарантії надійності і безпеки будівель, а також досягнення високого рівня економічної ефективності в реалізації проектів.

При цьому будь-які технічні помилки або свідомі недоробки на кожному з етапів реалізації будівельного проекту, починаючи зі складання технічного завдання, закінчуючи виконанням оздоблювальних робіт, може мати найнеприємніші наслідки. Ці наслідки можуть виражатися в значних фінансових витратах і матеріальний збиток. У найгіршому випадку, можливе підвищення аварійності будівель і споруд із загрозою для людських життів.

Процедури, представлені будівельним контролем і технічним наглядом, дозволяють запобігти всі ці наслідки, гарантуючи повну відповідність проектній документації нормам СНиП і стандартам, а виконання будівельних робіт – вимогам проекту.

      Особливу увагу слід звернути на кошториси. Завищення вартості робіт, збільшена витрата матеріалів і їх вартість, невідповідна дійсності – все це може привести до марної трати величезних сум грошей і нервів замовника. Наші фахівці проводять експертизу кошторису, тим самим виявляючи всі порушення, при цьому складається подальший поетапний план ведення будівництва.

      При такому підході людина відразу бачить, які гроші і на що саме він повинен витратити. Будівельний нагляд дозволяє виявити всі порушення в документації, в дотриманні діючих будівельних нормативів і правил.