Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4
Закажите звонокБудівництво будинка в Києві. З чого почати?

У наш час питання про будівництво будинків у Києві досить популярний. Кожен мріє жити на чистому повітрі, відпочивати на власному подвір’ї і облаштовувати прилеглу територію на свій смак, насолоджуватися усіма принадами заміського будинку.

Зараз жити в заміському будинку або котеджі престижно, тому будівництво котеджів у Києві та будівництво будинків у Києві це вигідне вкладення грошей.

Яким повинен бути Ваш заміський будинок або котедж? На сьогоднішній день існує безліч будівельних матеріалів, за допомогою яких можна здійснити будь-які бажання. Будівництво свого будинку в Києві обов’язково стане унікальним. При будівництві будинку в Києві чи області враховуйте престижність і близькість району до столиці, транспортне сполучення. Хоча зараз безліч людей воліють будувати житло в Києві.

У Вас є можливість вибрати, з чого робити будівництво будинку: з цегли або з використанням каркасної технології, не кажучи вже про внутрішній обробці. Вартість будівництва будинку в Києві не можна прорахувати виходячи тільки з площі майбутнього житла. При будівництві будинку враховується все: вид фундаменту, будівельні матеріали для будинку, площа стін котеджу, роботи з дизайну інтер’єру, пристрій галявини. Прорахувати вартість будівництва котеджу можна буде маючи на руках повний і затверджений генплан і проект заміського будинку.

Теоретичних знань про будівництво будинків зараз недостатньо. Грунтуючись тільки на теорії, Ви не зможете на практиці реалізувати проект будівництва заміського будинку або котеджу в Києві.

Для реалізації проекту Вам знадобляться професіонали, які знають технологію будівництва і зможуть Вам допомогти. Важливо, щоб Ваш будинок став затишним, міцним і надійним.

При будівництві будинків всі етапи взаємопов’язані. Не маючи фундаменту для будинку Ви не побудуєте стіни, без комунікацій не буде світла і води, без вікон не буде ізоляції. У проектах будівництва котеджів враховується абсолютно все, але головне – це надійність і безпека.

Якщо Ви вже маєте повний проект заміського будинку, то будьте впевнені – Ви застраховані від неприємних сюрпризів.

Вартість будівництва будинку в Києві може коливатися в залежності від початкової конструкції будинку. Незначно відрізняється вартість будинку з цегли, блоків, бруса або колоди. У кошторис витрат входять багато видів робіт – це і земляні роботи, роботи по закладанню фундаменту, кладці стін, наявність димоходів, сходів, покрівельні роботи, оздоблення фасаду, розводка електрики, комунікаційні роботи, гідроізоляція т. д.

Інжинірингова компанія «ЮНІКОМ ГРУП» пропонує розробку індивідуальних ексклюзивних проектів. Крім того, ви можете вибрати один з готових, якщо він підходить вам і відповідає вашим побажанням і перевагам. В наших проектах ви знайдете:

• різноманітність дизайнерських та планувальних рішень;

• сучасні архітектурні тенденції;

• широкий вибір сучасних будматеріалів;

• максимальне врахування ваших побажань;

• порівняно доступні ціни.

БУДУЄМО ДІМ – ЯК ПОЧАТИ?

В першу чергу, після того, як ви доглянули ділянку, на якій плануєте звести свій будинок, ви повинні отримати відповідний дозвіл на будівництво будинку. Даний документ ви можете отримати в адміністрації того пункту, де знаходиться вибраний вами ділянку.

Хто може допомогти Вам з проектом будівництва будинку? Який проект потрібен саме Вам? Зверніться до архітектора, якраз з нього починається робота по будівництву. Ніколи не починайте ваш проект без наявності компетентного архітектора, адже на початковому етапі вони і ви повинні функціонувати як єдине ціле, повинні розуміти і мислити однаково. Звичайно, знайти професіонала, який буде вас розуміти з півслова не так вже й легко, але це завдання не є непосильним, а якщо Ви забезпечите свій проект істинними фахівцями у своїй справі, то вважайте, що ваш проект просто приречений стати успішним. Завдяки використанню послуг архітектора, Ви з самого початку чітко обмежите фінансові рамки вашого будівництва і одержите проект будинку, в якому будуть враховані всі ваші побажання та забаганки.

Проект будівництва будинку повинен враховувати все: починаючи від закладки фундаменту, закінчуючи ключами для дверей. Не погоджуючи всі деталі, Ви не зможете безпосередньо приступити до будівництва будинку. Архітектор повинен вирахувати квадратні метри для кожного члена сім’ї, підбирає оптимальне розташування кімнат і санвузлів, вказує де повинні розміщуватися підсобні приміщень у Вашому майбутньому заміському будинку.

Як показує досвід європейських країн, в яких індивідуальне будівництво будинків розвивалося повільно, і в природних умовах, а не в результаті неймовірно бурхливого сплеску, як відбувалося це у нас, немає кращого рішення, ніж гармонійне єднання вашого майбутнього будинку і природи, яка буде Вас оточувати . Найчастіше, ландшафт, і вдало вписане в нього житло, відіграють не меншу роль і означають набагато більше, ніж матеріал для дахів або стін.

Слід заздалегідь обговорити з архітектором вартість і експлуатаційні характеристики різних стилістичних знахідок, які будуть використовуватися при будівництві будинку. При цьому, архітектор, зобов’язаний поінформувати Замовника про те, які функціональні навантаження будуть у того чи іншого споруди, щоб для замовника не стало новиною що, наприклад, з його плоского даху категорично забороняється зчищати сніг, що встановлена ​​мереживо кованих, хоча й не несе ніякої функціонального навантаження, може представляти якусь небезпеку для дітей. Тому пам’ятайте, що консультацію від архітектора ви просто зобов’язані отримати, адже в кінцевому підсумку, за архітектурний проект будинку платити будете саме Ви.

Що стосується безпеки вашого будинку, то слід зазначити, що похмурі паркани поступово відходять у минуле, і краще подумайте про такий елемент безпеки як охоронні системи. При цьому ваш дім буде відкритий назустріч сонцю й вітру. Але, якщо ви все ж прихильник зборів, то набагато красивіші, простіше і дешевше, встановити невисокий дачний паркан, який стане своєрідною прикрасою вашого будинку.

Мій дім – моя фортеця. Саме для того, щоб ці слова стали для вас реальністю, трудяться фахівці нашої компанії. Оскільки сучасний ритм життя часто позбавляє людину шансу самостійно здійснити свою мрію – побудувати котедж, то оптимальним виходом стане звернення до професіоналів.

Інжинірингова компанія «ЮНІКОМ ГРУП» працює на ринку будівництва об’єктів більше 10 років, щоб гарантувати високу якість надаваних послуг. Як відомо, будівництво будинків у Києві – відповідальне і складне захід, доручати яке дилетантам, щонайменше, нерозумно.

Ми пропонуємо Надійність, Досвід, Знання!

У результаті рівень цін у нашій компанії помітно нижче, ніж у більшості фірм-конкурентів. Саме цей момент, а також гарантії надійності, професіоналізму та точне виконання договірних зобов’язань зробили нас лідерами на ринку.

Ми дорожимо кожним своїм клієнтом і робимо все можливе, щоб ви залишились задоволеними нашою роботою!

Інжинірингова компанія «ЮНІКОМ ГРУП» якісно і в оптимальні терміни здійснить технічний нагляд будинку в Києві. Будівництво будинку в Києві – це складний і кропіткий процес, який під силу Професіоналам Нашої Команди.