Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4
Закажите звонокБудівельні кошториси

Кожна будівництво починається з складання кошторисної документації. Ця документація повинна відображати ринкову вартість використовуваних матеріалів, устаткування і будівельної техніки. А також включати в себе оплату вироблених будівельних робіт на всіх етапах будівництва, від початку до кінця здачі в експлуатацію готового об’єкта.

Цей документ може бути об’єктним, зведеним або локальним. Кошторис без докладної деталізації називається кошторисним розрахунком. Поглиблена кошторис з детальним розрахунком вартості за робочими кресленнями є найбільш популярною серед підрядних організацій.

Складові кошторисної вартості:

- Матеріали;

- Будівельна техніка й устаткування;

- Оплата будівельних підрядників;

- Накладні витрати;

- Додаткові і непередбачені витрати.

Для більш детального розгляду питання застосовуються локальні та об’єктні кошториси, а також підсумкова відомість ресурсів, по якій можна простежити і відкоригувати витрати праці, вартість виконаних підрядних робіт, договірну ціну з докладно розписаними прямими витратами і матеріалами, докладний розрахунок загальновиробничих витрат з нормативно-розрахункової кошторисної трудомісткістю робіт.

Грамотно складена будівельна кошторис значно оптимізує початкові позиції будівельного бюджету і дозволить скоротити до мінімуму казуси будівельного процесу. Саме тому, довірити складання кошторисної документації необхідно професіоналам інжинірингової компанії. Вони врахують і проінформують замовника про всі потенційні підводні камені витратних статей, виключаючи непорозуміння в ході будівництва.