Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4
Закажите звонокДозвільна документація

Після отримання дозвільного документа на землю та оформлення прав власності або укладання договору оренди на земельну ділянку ведеться збір вихідних даних на проектування.

Для можливості складання завдання на проектування для проектної організації необхідно отримати технічні умови в міських службах, а також до початку проектування замовити топогеодезичну зйомку, геологію, нанести межі земельної ділянки, червоні лінії та інженерні мережі.

Провести обстеження ділянки забудови на предмет визначення якості ґрунту.

Для отримання технічних умов на приєднання до зовнішніх мереж і укладення договору потрібно звернутися з опитувальних листом, завіреним печаткою проектної організації і замовника будівництва постачальникам електрики, води, газу і т.д.

Також отримуємо технічні умови на радіо, телефон, телебачення, зовнішнє освітлення, зливову каналізацію, Міністерства надзвичайних ситуацій, пожежної безпеки якщо це вимагається нормами для вашого об’єкта.

При розробці проекту необхідно виконувати вимоги отриманих технічних умов та паспорта забудови об’єкта.

Погодити напрямок трас, вертикальне планування ділянки, провести обстеження зелених насаджень та отримати акт на знесення.

При необхідності (споруджуваний об’єкт відноситься до 4-5 категорії та вище) пройти експертизу об’єкту, отримати позитивний висновок, оформити дозвіл на будівництво.

Узгодити зовнішні й внутрішні мережі, отримати зброшурованих і проектну документацію і заповнити декларацію про початок підготовчих робіт і повідомити місцеві органи влади.

З компанією «ЮНІКОМ ГРУП» ви ефективно і в максимально короткі терміни отримаєте дозвільну документацію. Наша мета, що б процес отримання дозвільної документації був для Вас швидким, надійним, якісним, законним і економним.