Готові об'єкти
rs_1
rs_2
rs_3
rs_4

Переваги цегляного будинку, Переваги каркасних домів

Будинки з цегли десятки років будуть зберігати тепло, приносити затишок їх хазяям. Цегляний будинок – споруда, яка цілком може передаватися в спадщину протягом життя декількох поколінь, як мінімум протягом 100-150 років. 

Просторий цегляний будинок, не дивлячись на архітектуру, без тіні сумніву можна назвати фамільним будинком. Застосування сучасних теплоізоляційних матеріалів дозволяє впроваджувати ефективну технологію утеплення будинку. Утеплення стіна будинку, збудованого за такими технологіями, відповідає за тепловтратами звичайної цегляної стіни завтовшки 2 метри.

Звичайна стіна з цегли товщиною 510 мм вже не проходить за сучасними теплотехнічним нормам Росії. Щоб досягти необхідного опору теплопередачі стіни, сьогодні необхідно або робити її товщиною 610 мм, або утеплювати. Утеплення виконується двома способами: зсередини і зовні.

Хотілося б перелічити основні достоїнства цегельних будинків:

  • довговічність
  • низька схильність до атмосферних впливів
  • несхильність біологічним факторам
  • висока міцність конструкції
  • високий ступінь захищеності від спалаху.

Що ж стосується каркасних будинків:

Термін служби та технічні параметри сучасного каркасного будинку часто залишають далеко позаду традиційне дерев’яне житлове будівництво. Нові матеріали і технології дозволяють створити в каркасному будинку такий же внутрішній клімат, як і в традиційному дерев’яному, при цьому скоротити витрати на опалення в декілька разів. У каркасному будинку спочатку вдається закласти хороші теплотехнічні і вологісні характеристики. Такий будинок менш інертний, в ньому відсутня «сирість», що виникає, наприклад, в кам’яному будинку, він менш схильний до негативних впливів навколишнього середовища. Каркасний будинок – екологічно чистий, комфортний і енергоефективний.

Оскільки загальна вага каркасної конструкції набагато менше, ніж вага конструкції з колод, цегли або залізобетону, тому при зведенні каркасного будинку економія починається вже при установці фундаменту. Якщо ж на ділянці під будівництво “слабкий” ґрунт, то альтернативи каркасного будинку практично не існує. При каркасному будівництві можливе без серйозних фінансових вкладень додати зовнішньому вигляду і внутрішньому плануванню будинку практично будь-яку архітектурну форму. З’являється можливість втілити в життя оригінальні ідеї архітектора і дизайнера. Причому облицювання каркасного будинку можна виконати таким чином, що він не буде відрізнятися від будинку з цегли або, наприклад, від будинку з цілісних колод.